A- A A+

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Witamy na stronie internetowej Szpitala św. Anny w Miechowie

Misją Szpitala św. Anny w Miechowie jest: Świadczenia medyczne najwyższej jakości dla wszystkich potrzebujących tego pacjentów.

 

telefon7

EFSII kolor 300dpi     FE POIS

 

Marian Tambor kończy pracę w miechowskim szpitalu

006W piątek 12 czerwca br. w sali konferencyjnej szpitala odbyło się uroczyste pożegnanie kończącego pracę w szpitalu byłego dyrektora i ordynatora oddziału chirurgicznego, lek. med. Mariana Tambora z ordynatorami i kadrą kierowniczą szpitala.

Obecny dyrektor szpitala Mirosław Drożdż w imieniu społeczności Miechowa oraz pracowników szpitala podziękował dyrektorowi Tamborowi i wyraził uznanie za jego zaangażowanie i pełną poświęcenia pracę na rzecz naszej placówki: - Życzymy panu dyrektorowi wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby, zrealizowania planów oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Starosta Marian Gamrat zachęcił pracowników szpitala do walki o dobrą przyszłość placówki, a dyrektora Mariana Tambora uprzedził, że powinien się jeszcze spodziewać telefonów w sprawie doradztwa w rozwiązywaniu problemów.

- Przyjechałem do Miechowa do pracy jako obca osoba, okazało się, że pracowałem tu 49 lat - wspominał dyrektor Tambor. - Rozpoczynając pracę w szpitalu jako stażysta, potem lekarz, ordynator i dyrektor mógłbym dużo opowiadać, ważne jest jednak to, że szpital dotrwał do dnia dzisiejszego, służy pacjentom, rozwija się we wszystkich dziedzinach medycyny.

Dyrektor Marian Tambor przez wiele lat zarządzał Szpitalem św. Anny. Od 1974 do 1991 roku był dyrektorem ZOZ-u, od 2000 do 2010 roku dyrektorem SP ZOZ-u, a od 2010 do 2012 roku zastępcą dyrektora ds. lecznictwa. Niemal cały okres swojej pracy w miechowskim szpitalu pełnił funkcję ordynatora oddziału chirurgii.

Na pamiątkę i w dowód wdzięczności dyrektor Tambor otrzymał grafikę autorstwa Włodzimierza Barczyńskiego, przestawiającą szpital w Miechowie. Piątkowe spotkanie wzbudziło wśród uczestników wiele emocji, wywołało piękne wspomnienia i refleksje.

malopolskie     owiat     mz     nfz       bip       rzecznik       zip       rynek

 

        Kontakt    Dla pacjenta   Ważne informacje
  ul. Szpitalna 3, 32 200 Miechów                                             Oddziały   Aktualności
        Poradnie                                               Zamówienia publiczne
   Centrala Dyrekcja   Pracownie   Wydawanie dokumentacji
  tel. 41 38 20 100 tel. 41 38 20 333   Plan szpitala   BIP
  fax. 41 38 20 342       fax. 41 38 20 342   Dojazd    
Początek strony