A- A A+

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Witamy na stronie internetowej Szpitala św. Anny w Miechowie

Misją Szpitala św. Anny w Miechowie jest: Świadczenia medyczne najwyższej jakości dla wszystkich potrzebujących tego pacjentów.

 

telefon7

EFSII kolor 300dpi     FE POIS

 

Wyróżnienie dla Szpitala za akcję profilaktyczną

wyroznienieSzpital Św. Anny w Miechowie został wyróżniony za największą liczbę badań profilaktycznych i ofertę edukacyjną przygotowaną dla mieszkańców w związku z Małopolskim Tygodniem Profilaktyki. 

 

 

 

Na II Małopolskiej Konferencji Profilaktyki Zdrowia „Lepiej zapobiegać niż leczyć”, zorganizowanej z okazji tygodnia poświęconego badaniom profilaktycznym, wykładom oraz konferencjom na terenie Małopolski – dyskutowano o najczęstszych problemach zdrowotnych społeczeństwa i sposobach ich zapobiegania. Konferencja wpisała się w cykl przedsięwzięć związanych z profilaktyką zdrowia w Małopolsce. Podczas Konferencji wicemarszałek Wojciech Kozak wręczył dwa wyróżnienia dla szpitala Św. Anny w Miechowie oraz szpitala specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Pacjenci z Powiatu Miechowskiego mogli podczas tygodnia wykonać różne badania profilaktyczne - EKG z opisem, badanie gęstości kości, spirometria, poziom cukru we krwi, ciśnienia tętniczego, obliczanie BMI oraz porady żywieniowe. Z badań profilaktycznych ogółem skorzystało 425 osób. W dniach 26-30 września uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych mogli skorzystać z wykładów profilaktycznych. Z tej formy profilaktyki skorzystało 1235 uczniów. Cieszymy się, że tak wiele osób skorzystało z naszej oferty, co jest dowodem dużej świadomości zdrowotnej społeczeństwa mieszkającego w powiecie miechowskim.

 

malopolskie     owiat     mz     nfz       bip       rzecznik       zip       rynek

 

        Kontakt    Dla pacjenta   Ważne informacje
  ul. Szpitalna 3, 32 200 Miechów                                             Oddziały   Aktualności
        Poradnie                                               Zamówienia publiczne
   Centrala Dyrekcja   Pracownie   Wydawanie dokumentacji
  tel. 41 38 20 100 tel. 41 38 20 333   Plan szpitala   BIP
  fax. 41 38 20 342       fax. 41 38 20 342   Dojazd    
Początek strony