Ułatwienia dostępu

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Witamy na stronie internetowej Szpitala św. Anny w Miechowie

Misją Szpitala św. Anny w Miechowie jest: Świadczenia medyczne najwyższej jakości dla wszystkich potrzebujących tego pacjentów.

 

telefon8

EFSII kolor 300dpi     FE POIS

 

Oferty pracy

Szpital św. Anny w Miechowie poszukuje lekarzy do pracy w PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH - specjalistów lub w trakcie specjalizacji:
chirurgii ogólnej, ortopedii, dermatologii, diabetologii, gastroenterologii, chorób zakaźnych, chorób płuc, kardiologii, neurologii, okulistyki, laryngologii, ginekologii, rehabilitacji medycznej, reumatologii, urologii i psychiatrii.
Warunki płacy i formy zatrudnienia do uzgodnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Sekretariatem Dyrekcji, tel. 41 38 20 333 lub Działem Kadr tel. 41 38 20 310, e-mail: kierownik.kadr@szpital.miechow.pl

Szpital św. Anny w Miechowie zatrudni fizjoterapeutów oraz techników masażystów.
Szpital św. Anny w Miechowie zatrudni elektryków.
Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o kontakt tel. 41 38 20 310.

Konkurs na stanowiska ordynatorów

logo artDyrektor Szpitala św. Anny w Miechowie w porozumieniu z Okręgową Radą Lekarską w Krakowie ogłasza konkurs na stanowiska ordynatorów następujących oddziałów Szpitala:

  • Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym,
  • Anestezjologii i Intensywnej Terapii,
  • Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Kandydaci zgłaszający się do konkursu powinni spełniać wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. 2011 nr 151 poz. 896): tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty lub specjalisty II stopnia w dziedzinie medycyny zgodnej z profilem oddziału lub w dziedzinie pokrewnej, osiem lat pracy w zawodzie oraz złożyć dokumenty określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze  w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą (Dz. U. 2012 poz.182).
Dokumenty prosimy składać w terminie do 31 stycznia 2023 roku na adres:
Szpital św. Anny w Miechowie
ul. Szpitalna 3, 32-200 Miechów

Na kopercie kandydat umieszcza swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację o treści: "Konkurs na stanowisko Ordynatora Oddziału …………………………… Szpitala św. Anny w Miechowie "
Kandydat zgłaszający się do konkursu składa oświadczenie, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzania postępowania konkursowego na stanowisko Ordynatora Oddziału………………………. Szpitala św. Anny w Miechowie. O terminie przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.
Informujemy, że materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym Szpitala udostępnione zostaną na pisemny wniosek Kandydata złożony w Sekretariacie Szpitala tel. 413820333, fax: 413820342, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

malopolskie     owiat     mz     nfz       bip       rzecznik       zip       rynek

 

        Kontakt    Dla pacjenta   Ważne informacje
  ul. Szpitalna 3, 32 200 Miechów                                             Oddziały   Aktualności
        Poradnie                                               Zamówienia publiczne
   Centrala Dyrekcja   Pracownie   Wydawanie dokumentacji
  tel. 41 38 20 100 tel. 41 38 20 333   Plan szpitala   BIP
  fax. 41 38 20 342       fax. 41 38 20 342   Dojazd    
Początek strony