Ułatwienia dostępu

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Witamy na stronie internetowej Szpitala św. Anny w Miechowie

Misją Szpitala św. Anny w Miechowie jest: Świadczenia medyczne najwyższej jakości dla wszystkich potrzebujących tego pacjentów.

 

telefon8

EFSII kolor 300dpi     FE POIS

 

Oferty pracy

Szpital św. Anny w Miechowie poszukuje lekarzy do pracy w PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH - specjalistów lub w trakcie specjalizacji:
chirurgii ogólnej, ortopedii, dermatologii, diabetologii, gastroenterologii, chorób zakaźnych, chorób płuc, kardiologii, neurologii, okulistyki, laryngologii, ginekologii, rehabilitacji medycznej, reumatologii, urologii i psychiatrii.
Warunki płacy i formy zatrudnienia do uzgodnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Sekretariatem Dyrekcji, tel. 41 38 20 333 lub Działem Kadr tel. 41 38 20 310, e-mail: kierownik.kadr@szpital.miechow.pl

Szpital św. Anny w Miechowie zatrudni fizjoterapeutów oraz techników masażystów.
Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o kontakt tel. 41 38 20 310.

Uroczyste otwarcie pracowni rezonansu magnetycznego

MR 45

Nowa pracownia rezonansu magnetycznego w naszym Szpitalu została uroczyście otwarta w poniedziałek 16 stycznia br.

Zaproszonych gości przywitał dyrektor Szpitala Mirosław Dróżdż. Wśród nich byli m.in. Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Marcin Martyniak, poseł Elżbieta Duda, Wicemarszałek Małopolski Łukasz Smółka, dyrektor Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Elżbieta Fryźlewicz - Chrapisińska, dyrektor Wydziału Zdrowia w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim Joanna Bogacz, samorządowcy Powiatu Miechowskiego na czele ze Starostą Jackiem Kobyłką, członkami Zarządu Wojciechem Domagałą, Piotrem Grządzielem i Przewodniczącym Rady Krzysztofem Świerczkiem, burmistrzowie i wójtowie lokalnych gmin, dyrektorzy gminnych ośrodków zdrowia, przedstawiciel wykonawcy inwestycji z firmy TMS Sp z o.o Adam Gałązka, a także pracownicy Szpitala.

Powstanie pracowni możliwe było dzięki zewnętrznemu wsparciu jakie Szpital otrzymał ze środków Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej Pakiet Medyczny 3, przekazanych przez Urząd Marszałkowski w wysokości 5 000 000 zł. Ponadto Wojewoda Małopolski oraz Starostwo Powiatowe w Miechowie przekazali kwotę w wysokości 1 442 515 zł ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Środki te sfinansowały w 100% stworzenie pracowni.

Przybyli goście podkreślali, że pracownia przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa zdrowotnego, służąc nie tylko mieszkańcom powiatu miechowskiego, ale również sąsiednich powiatów i miejscowości. Od początku roku Szpital realizuje badania w ramach zawartej z NFZ umowy, a o tym, że jak bardzo duże jest zapotrzebowanie na tego typu badania świadczy fakt, że kolejka pacjentów zapełnia się z minuty na minutę. Jak wspomniała dyrektor MOW NFZ w Krakowie Elżbieta Fryźlewicz – Chrapisińska dążeniem funduszu jest aby kolejka na badania rezonansem nie była dłuższa niż miesiąc. Dodała, że otwarcie pracowni w naszym Szpitalu sprawi, że powiat miechowski przestał być białą plamą na mapie Małopolskie w tym zakresie.

Dyrekcja Szpitala w imieniu Pacjentów oraz personelu składa podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania pracowni MR. Przygotowanie Szpitala do skutecznego udzielania pomocy potrzebującym jest naszą powinnością nadrzędną. Jesteśmy przekonani, że dzięki otrzymanemu wsparciu z jeszcze lepszym skutkiem będziemy w stanie dbać o życie i zdrowie naszych pacjentów.

Numery alarmowe

Aby wezwać pomoc dzwoń

pod nr 112


Pogotowie - 999

Straż pożarna - 998

Policja - 997

Termomodernizacja Szpitala

nfos mrpo

Dojazd

dojazd

Certyfikaty

iso9001

Solidarnie dla transplantacji

Solidarnie pion b ziel

malopolskie     owiat     mz     nfz       bip       rzecznik       zip       rynek

 

        Kontakt    Dla pacjenta   Ważne informacje
  ul. Szpitalna 3, 32 200 Miechów                                             Oddziały   Aktualności
        Poradnie                                               Zamówienia publiczne
   Centrala Dyrekcja   Pracownie   Wydawanie dokumentacji
  tel. 41 38 20 100 tel. 41 38 20 333   Plan szpitala   BIP
  fax. 41 38 20 342       fax. 41 38 20 342   Dojazd    
Początek strony