Ułatwienia dostępu

telefon3

EFSII kolor 300dpi     FE POIS

 

Zatrudnimy lekarzy

Szpital św. Anny w Miechowie zatrudni lekarzy:

  • specjalistów w dziedzinie chorób zakaźnych (lub w trakcie specjalizacji w tej dziedzinie) do pracy w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym,
  • specjalistów ginekologów (lub w trakcie specjalizacji w tej dziedzinie) do pracy w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym,
  • specjalistów chorób płuc (lub w trakcie specjalizacji w tej dziedzinie) do pracy w Oddziale Gruźlicy i Chorób Płuc.

Korzystne warunki wynagrodzenia, dowolna forma zatrudnienia .

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem Dyrekcji, tel. 41 38 20 333 lub Działem Służb Pracowniczych tel. 41 38 20 310, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szpital św. Anny w Miechowie zatrudni magistra farmacji do pracy w Aptece Szpitalnej.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o kontakt tel. 41 38 20 310.


Szpital św. Anny w Miechowie zatrudni techników elektroradiologii z doświadczeniem w Pracowni Rezonansu Magnetycznego (umowa o pracę, kontrakt) w Pracowni Rentgenodiagnostyki Ogólnej z Gabinetem USG.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o kontakt tel. 41 38 20 310.

 

Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych można pobrać tutaj.

 


Obowiązek informacyjny


1. Administratorem Państwa danych osobowych (dalej jako: „Administrator") jest Szpital św. Anny z siedzibą w Miechowie przy ul. Szpitalnej 3, 32-200 Miechów, KRS: 0000078297, NIP: 659-13-28-869, REGON: 000304384, telefon: 41 38 20 100, 41 38 20 333, fax: 41 38 20 342, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., strona internetowa: http://www.szpital.miechow.pl/index.php

2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu zatrudnienia w Szpitalu św. Anny w Miechowie.

4. Podstawą do przetwarzania danych osobowych pracowników są przepisy prawa dot. procesu zatrudnienia w celu wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy i innych ustaw, do których jest zobowiązany ustawowo Administrator Danych Osobowych jako Pracodawca w trakcie rekrutacji i zatrudnienia.
Podstawą do przetwarzania danych osobowych pracowników niewymienionych w art. 221 §1 Kodeksu Pracy jest Państwa zgoda zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) RODO. Podanie dodatkowych danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, nie spowoduje niekorzystnego traktowania Pani/ Pana kandydatury oraz nie może powodować jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.
5. Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym koniecznym do realizacji przeprowadzenia rekrutacji i zatrudnienia.

6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

7. Dane przechowywane będą przechowywane w przypadku pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji – przez okres trwania stosunku pracy oraz w obowiązkowym – zgodnym z przepisami prawa – okresie przechowywania dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i akt osobowych – 10 lat. W przypadku negatywnego wyniku rekrutacji – zgodnie z przepisami uwzględniającymi Pani/Pana prawo do odwołania się od wyniku rekrutacji – 12 miesięcy.
W przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody na przetwarzanie przekazanych danych na potrzeby kolejnych rekrutacji, Szpital będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe przez 24 miesiące.

8. Każda osoba, której dane dotyczą może zwrócić się z żądaniem dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania,  wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych do momentu jej wycofania, wnieść skargę na przetwarzanie danych niezgodne z przepisami prawa do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. gdy Państwa zdaniem przetwarzanie danych osobowych przez Administratora odbywa się z naruszeniem prawa.
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również profilowane.

Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych można pobrać tutaj.

Numery alarmowe

Aby wezwać pomoc dzwoń

pod nr 112


Pogotowie - 999

Straż pożarna - 998

Policja - 997

Termomodernizacja Szpitala

nfos mrpo

Dojazd

dojazd

Certyfikaty

iso9001

Solidarnie dla transplantacji

Solidarnie pion b ziel

malopolskie     owiat     mz     nfz       bip       rzecznik       zip       rynek

 

        Kontakt    Dla pacjenta   Ważne informacje
  ul. Szpitalna 3, 32 200 Miechów                                             Oddziały   Aktualności
        Poradnie                                               Zamówienia publiczne
   Centrala Dyrekcja   Pracownie   Wydawanie dokumentacji
  tel. 41 38 20 100 tel. 41 38 20 333   Plan szpitala   BIP
  fax. 41 38 20 342       fax. 41 38 20 342   Dojazd    
Początek strony