A- A A+

telefon3

Menu

Program Zdrowotny w zakresie prewencji i wykrywania chorób układu krążenia w populacji mieszkańców województwa małopolskiego

serceJuż po raz kolejny szpital miechowski jest realizatorem programu prewencji i wykrywania chorób układu krążenia w populacji mieszkańców hospitalizowanych w oddziale kardiologicznym. Kryteria włączenia do programu dotyczą pacjentów z rozpoznaną chorobą niedokrwienną serca, w tym po zawale serca.

Obecnie rekrutujemy do programu trzydziestu pacjentów, którym zostanie wykonane szereg bezpłatnych badań, mających na celu ocenę czynników ryzyka układu krążenia, a w szczególności oszacowanie tzw. ogólnego ryzyka sercowo-naczyniowego (stopnia narażenia na wystąpienie choroby układu krążenia w przyszłości.

Udział w programie jest dobrowolny. Istotą programu jest zapobieganie i wykrywanie chorób układu krążenia a celem – zmniejszenie umieralności i zachorowalności na choroby układu krążenia oraz poprawa stanu zdrowia i jakości życia mieszkańców województwa małopolskiego.

Program realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz współpracy z Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II.

Numery alarmowe

Aby wezwać pomoc dzwoń

pod nr 112


Pogotowie - 999

Straż pożarna - 998

Policja - 997

Termomodernizacja Szpitala

nfos mrpo

Dojazd

dojazd

Certyfikaty

certyfikaty 2017

malopolskie     owiat     mz     nfz       bip       rzecznik       zip       rynek

 

        Kontakt    Dla pacjenta
  Ważne informacje
  ul. Szpitalna 3, 32 200 Miechów                                            
Oddziały   Aktualności
        Poradnie                                               Zamówienia publiczne
   Centrala Dyrekcja
  Pracownie   Wydawanie dokumentacji
  tel. 41 38 20 100 tel. 41 38 20 333
  Plan szpitala   BIP
  fax. 41 38 20 342      
fax. 41 38 20 342   Dojazd    

 

Początek strony